Best 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Best 4um

Hi, what's up!?!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bezanje ..?? Da ili Ne ?

Ići dole 
+3
tasha
Maki
CandY_TiJaniTz4
7 posters
AutorPoruka
CandY_TiJaniTz4
Pocetnik
CandY_TiJaniTz4


Broj poruka : 41
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 29
Lokacija : BN

Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 9:48 pm

Da se ja pitam non stop bi bezala..nekad pobegnem da Fizkie ili matisa..jer mi je smor.. XD odem u neku zgradu sa drugaricom ..wi ?
-------------
Life ends when you stop dreaming.
Hope ends when you stop believing.
Love ends when you stop caring.
So dream, belive and care.
Make life beautiful!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://fancystar.blogger.ba
Maki
Admin
Maki


Broj poruka : 318
Datum upisa : 18.08.2008
Lokacija : My emo world

Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 10:53 pm

Jos nisam bezala,nisam taj tip!!!!Pa roditelji bi me ubili!!!
Nemojte da mislite da sam streber.......Nisam Mad
Nazad na vrh Ići dole
tasha
Ponosan clan
tasha


Broj poruka : 102
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 30
Lokacija : internet

Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 11:49 pm

Do sad sam mozda pobegla 2/3 puta, ali nisam u tom fazonu..... A i da hocu ne mogu da bezim jer je moja mama radila u mojoj skoli tako da je swi nastawnici znaju i sigurno bi joj rekli!!!A posle bi bilo swasta...
Nazad na vrh Ići dole
*mwecka*93*
Pocetnik
*mwecka*93*


Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.09.2008
Godina : 31
Lokacija : I don't know...;)

Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitimePon Sep 01, 2008 11:18 pm

Pa...bezala sam...Nije da se ponosim ali...nekada pobegnem jer je smooooor ali nekada moram... Mad
Nazad na vrh Ići dole
-deXpreSS-
Admin
-deXpreSS-


Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Krusevac

Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 7:30 pm

samo sa muzickog kod lude zivkice i svaki put kad sam pobego trebala je da bude pismena vezba al sam se svaki put skenjao i nikad kad sam pobego nije bila...ne volim da bezim jer strepim da me neko sretne ko mi zna kevu i posle da joj kaze a i ona prosvetnjak..
Nazad na vrh Ići dole
http://-dexpress-.piczo.com
GHETTO_GIRL
Ponosan clan
GHETTO_GIRL


Broj poruka : 138
Datum upisa : 22.08.2008
Godina : 30
Lokacija : TrG ParTizAn

Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitimePon Sep 08, 2008 7:33 pm

Shto da ne....sa engleskog i fizike!!
Nazad na vrh Ići dole
hdfkrhdkv
Pocetnik
hdfkrhdkv


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.11.2008
Godina : 29

Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitimePet Nov 07, 2008 8:32 pm

pobegla sam, ali na lep nacin i to jednom.. trebalo je da imamo neku utakmicu iz odbojke, ja i jos neke moje drugarice smo rekle to razrednoj, ona nas je pustila i opravdala nam je, a taj dan smo imali kontrolni.. i onda se posle ispostavilo da nemamo utakmicu.. i nismo dosle u skolu! eto!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bezanje ..?? Da ili Ne ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bezanje ..?? Da ili Ne ?   Bezanje ..?? Da ili Ne ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bezanje ..?? Da ili Ne ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best 4um :: Shared stuff :: Skola(smor)-
Skoči na: