Best 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Best 4um

Hi, what's up!?!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 DePilacija

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
CandY_TiJaniTz4
Pocetnik
CandY_TiJaniTz4


Broj poruka : 41
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 29
Lokacija : BN

DePilacija Empty
PočaljiNaslov: DePilacija   DePilacija Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 10:15 pm

Ja koristim kremu za depilaciju Veet ..ona mi je nekako naj naj sigurnije..ali ewo wam i owi saweti Smile


Prednosti: Kreme za depiliranje uklanjaju dlačice nešto ispod površine kože, te je potrebno nešto duže vremena da ponovno izrastu, oko 7 dana. Mogu se koristiti bez obzira na dužinu dlačice i na svim područjima, naravno ako možete podnijeti njihov miris.



Brijanje

Prednosti: Brijanje je najjednostavnija tehnika uklanjanja dlačica. Toliko jednostavna da čak i muškarci znaju kako koristiti britvicu. Najpogodniji dijelovi tijela za brijanje su noge i područje ispod pazuha. Britvicu bi trebalo mijenjati nakon svakog petog korištenja. Naravno, nemojte zaboraviti koristiti gel ili pjenu.

Nedostatak brijanja je prebrz rast dlačica, te je potrebno ponavljati postupak svaki drugi dan. Navodno, nakon brijanja dlačice rastu brže i čvršće su.
Nazad na vrh Ići dole
http://fancystar.blogger.ba
*mwecka*93*
Pocetnik
*mwecka*93*


Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.09.2008
Godina : 31
Lokacija : I don't know...;)

DePilacija Empty
PočaljiNaslov: Re: DePilacija   DePilacija Icon_minitimePon Sep 01, 2008 11:28 pm

I ja koristim Veet kremu...Ranije sam koristila brijac ali sam shvatila da su kremi za brijanje mnogo pouzdanije i nista vise bolne... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ReBeL*G!Rl*
Pocetnik
ReBeL*G!Rl*


Broj poruka : 58
Datum upisa : 13.09.2008
Godina : 28
Lokacija : u NJEGOWOM zagrljaju...awww

DePilacija Empty
PočaljiNaslov: Re: DePilacija   DePilacija Icon_minitimeSub Sep 13, 2008 5:35 pm

veet krema...
Nazad na vrh Ići dole
hdfkrhdkv
Pocetnik
hdfkrhdkv


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.11.2008
Godina : 29

DePilacija Empty
PočaljiNaslov: Re: DePilacija   DePilacija Icon_minitimePet Nov 07, 2008 8:23 pm

veet, takodje...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DePilacija Empty
PočaljiNaslov: Re: DePilacija   DePilacija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DePilacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best 4um :: Only 4 girls :: Nega tela-
Skoči na: